شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید

لوسیون بدن

فیلترها
در هر صفحه
کره بدن گل رز انگلیسی (English Rose Body Butter) کره بدن گل رز انگلیسی محصولی جذاب برای آبرسانی عمیق، نرمی و لطافت بخشیدن به پوست است. این کره بدن با فرمولاسیون حاوی عصاره گل رز و کره شی، انتخابی ایده آل برای انواع پوست، به ویژه پوست های خشک و حساس می باشد.
$149.00 $189.00
مرطوب کننده فوق العاده سبک Purity Made Simple در فارسی مرطوب کننده فوق العاده سبک Purity Made Simple محصولی عالی برای آبرسانی به پوست های چرب و مستعد آکنه است. فرمولاسیون این مرطوب کننده فاقد چربی و عطر بوده و به کاهش براق شدن پوست، کنترل چربی و آبرسانی طولانی مدت کمک می کند.
$192.00
کرم صورت Fresh Vitamin Nectar Face Cream محصولی با فرمولاسیون غنی از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها بوده که برای آبرسانی عمیق، درخشندگی و تغذیه پوست مناسب است. این کرم با بافت سبک و جذب سریع، انتخابی ایده آل برای انواع پوست، بخصوص پوست های معمولی و مختلط می باشد.
$308.00
سرم ویتامین C سوسپانسیون از برند The Ordinary به زبان فارسی سرم ویتامین C سوسپانسیون از برند The Ordinary، محصولی محبوب برای روشن کنندگی، مبارزه با لکه های تیره و افزایش کلاژن سازی پوست است. این سرم حاوی 23% اسید L-آسکوربیک خالص بوده که نوع قوی و موثری از ویتامین C برای مراقبت پوستی محسوب می شود.
$313.00